Hakkımızda

Tez Danışmanlık Ofisi Olarak Sizlere, Kendimizden Biraz Bahsetmek İstiyoruz

Üniversitelerde öğrencilerin akademik çalışmaları için görevlendirmiş olduğu danışmanlar genelde farklı sebeplerden dolayı size yeterince destek olamaz ve zaman ayıramazlar. Dolayısıyla sizin de her konuda tecrübeniz ve deneyiminizin olmadığını düşünürsek buradaki akademik çalışmalarınızda yeterli donatıya sahip olamazsınız. İşte bizler bu noktada tez danışmanlık firması olarak sizlere profesyonel danışmanlık sunmaya her zaman hazırız.

Tez danışmanlık ofisi Sivas merkezli olmakla birlikte internet üzerinden dünyanın her yerine hizmet verebilecek bir donatıya sahiptir. Özellikle de tez yazımı konusunda uzman bir çalışma sunarak akademik hayatınıza destek sağlayabiliriz.

KALİTE VE TECRÜBE TEZ OFİSİNDE

Tez ofisi olarak danışmanlık hizmeti verdiğimiz akademik düzeyler ise şu şekildedir.

Önlisans Tezleri, Lisans Tezleri Yüksek Lisans Tezleri, Doktora Tezleri ve Çeviri Hizmetleri.

Akademik bir tez özgün bir makale bilgi ve tecrübe gerektirir.

Tez Danışmanlık Ofisi tarafından her bölüm için ve de her seviye için tezler usulüne uygun bir şekilde yazılır. Firmamız akademik çalışanlarıyla birlikte 7/24 hizmetinizdedir.

Tez Ofisi çalışmalarını sürdürürken araştırma safhasından tutunda yazım aşamasına varıncaya kadar kalitesinden hiçbir şekilde taviz vermez. Akademik bir düzeyin gereklilikleri doğrultusunda teziniz hazırlanarak zamanında size teslim edilir.

Tez Danışmanlık Ofisi bünyesinde bulunan akademik personellerimizin tamamı araştırmaya önem verirken aynı zamanda yerli ve yabancı kaynaklardan da istifade ederler. Dilediğiniz dilde yazılan tezin belirlenmiş süre içerisinde size teslimi sağlanır.

Neden Tez Danışmanlık Ofisi İle Çalışmalısınız ?

Çünkü biz işimizi en son tekniklerle, en profesyonel konseptle ve güvenle yapmaktayız:

1-Türkiye’de en son teknoloji tasarımıyla kullanıma sunduğumuz KODLAMA sistemi ile http://tezyazdirma.org/ panelinden giriş yaparak tezinize danışmanlık yapan hocalarımızın tezinizin gidişatı hakkında notlarını özel olarak görebileceksiniz.

2-Hocalarımızla tele-konferans sistemiyle özel olarak ücretsiz görüşebileceksiniz. İşi başkalarına yaptırsanız dahi danışman hocalarımızdan bilgilendirme alabileceksiniz.

3-Site içinde ana sayfada yer alan tez talep formunu doldurmanız halinde tarafınıza çalışanlarımız tarafından çok kısa bir süre içinde ücretsiz dönüş yapılacaktır.

4-Telefonlara cevap verme süresi istisnalar haricinde hızlı bir şekilde gerçekleştirilecektir.

5-Çalışma saatlerimiz hafta içi ve hafta sonu kesintisiz 09:00-24:00 arasıdır.